Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

     
ورود
ایمیل
کلمه عبور
کد امنیتی
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت
نظرسنجی
سایت های مرتبط


ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت

روزنامه رسمی کشور به عنوان رکن قانونی اطلاع رسانی حقوقی با استفاده از فناوریهای نوین علاوه بر سیره سنتی و قانونی طبع و نشر قوانین در روزنامه ها و کتابها ،امکان دسترسی و آگاهی یافتن از تمامی متون قانونی مصوب مراجع ذیصلاح و سایر نظامات و مقررات لازم الاجراء و رویه دادگاهها را در سایت دستور فراهم نموده است؛که در حال حاضر اطلاعات مربوط به سالهای 1388-1285 در سایت موجود است.

شرکت روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران به منظور تسهیل در مراحل دریافت و انتشار آگهی‌های قانونی اقدام به پیاده‌سازی نرم‌افزار تحت وب جدیدی نموده که دارندگان آگهی با استفاده از آن علاوه بر افزایش سرعت در دسترسی به اطلاعات منتشره ، از قابلیت‌های امضای دیجیتال وتاییدآن بهره‌مند می شوند .

     در این پایگاه به منظور تسهیل در اطلاع رسانی وضعیت آگهی ‌های قانونی، متقاضیان می توانند با مراجعه به بخش آگهی های انتشار یافته، اطلاعات مورد نیازشان را دریافت نمایند.

 

امام خمینی:حاکم در حقیقت قانون است .همه در امان قانونند،در پناه قانون اسلامند.
پیامبر هم تابع قانون ،خود امیرالمومنین هم تابع قانون ،تخلف از قانون یک قدم هم نمیکردند.
مقام معظم رهبری:همه باید تسلیم رای قانون باشند،در مقابل قانون تمکین کنند.

در راستای تحقق اهداف خدمات الکترونیک قضایی و نیز به منظور تسریع و تسهیل در انتشار آگهی های ثبت و صادر شده از ادارات کل مالکیت صنعتی، ثبت شرکتها و مؤسسات غیر تجاری و نیز سایر مراجع ثبتی و سهولت دسترسی متقاضیان محترم به نسخه انتشار یافته؛ با هماهنگی های انجام شده بین «روزنامه رسمی کشور و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور» متن آگهی های ثبت شده در مراجع ثبتی، به طور آزمایشی بلافاصله پس از ثبت و صدور، به صورت برخط(آنلاین) به بانک اطلاعاتی روزنامه رسمی کشور انتقال می یابد؛ لذا در جهت کاهش ترددهای غیرضرور شهری و بین شهری، بدینوسیله به اطلاع عموم مراجعین و نیز متقاضیان محترم ثبت و انتشار آگهی می رساند پس از ثبت و دریافت اصل آگهی صادره از مراجع مزبور، به شیوه اطلاع رسانی شده در ذیل آن، ضمن اجتناب از مراجعه حضوری به محل روزنامه رسمی، صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی روزنامه رسمی کشور و ورود اطلاعات مورد نظر و پرداخت اینترنتی هزینه حق الدرج آگهی مطابق راهنمای نحوه ورود اطلاعات، اقدام و در کمتر از یک هفته نسخه معتبر الکترونیکی آگهی انتشار یافته را در سراسر کشور دریافت دارند. * دریافت نسخه کاغذی چاپ شده کماکان با مراجعه حضوری یا درخواست ارسال پستی به متقاضی انجام می گیرد. * بدیهی است پذیرش انتشار آگهی های واصله به روزنامه رسمی، فقط به شیوه مزبور امکان پذیر خواهد بود.

راهنمای نحوه ورود اطلاعات »»
پرداخت هزینه آگهی

آخرین قوانین و مقررات
آمار بازدید
۱۱۱۰۵ بازدید امروز:
۱۰۰۹۱۷۸ بازدید کل:

مقام معظم رهبری 
 

 

- نظام اسلامی و هر نظامی به قوه ی قضاییه یی نیاز دارد که هم مقتدر و هم مورد اعتماد باشد،این دو رکن در کنار هم لازم است.

- اهمیت قوه قضاییه به این است که با اعتماد به نقس و رعایت ضوابط و موازین ،کار خود را با قدرت و قاطعیت دنبال کند.
- تکلیف اصلی قوه قضائیه عبارت است از اقامه قسط وعدل است.
- قوه قضائیه در پیشرفت کشور به سمت هدفهای اسلامی نقش تعیین کننده دارد .
- در واقع قوه قضائیه ضامن صحت عمل مسولان نظام و آحاد مردم و تامین حقوق آنها در نظام اسلامی است.
- شورای نگهبان یک ارگان مقدسی است و بر اساس تقوا بنا شده است.
- فقهای شورای نگهبان شخصیت های برجسته و مورد قبول هستند.

رئیس قوه قضائیه آیت الله آملی لاریجانی

 

 نمی گذاریم که فتنه گران دوباره سر برآورند و فتنه گری کنند.زدودن تحریف از چهره اسلام نیاز به ایثار و فداکاری دارد.خطبا و اهل منبر  معانی توحیدی را تذکر دهند

- نگذاریم فرهنگ ایثار و شهادت کمرنگ شود

- قضات و کارکنان دستگاه قضا باید با آرامش خاطر به فعالیت بپردازند .هر خدمتی به مردم که با انگیزه الهی صورت گیرد ،از مصادیق عبادت به شمار می رود