Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

     
ورود
ایمیل
کلمه عبور
کد امنیتی
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت
نظرسنجی
سایت های مرتبط

روزنامه رسمی کشور به عنوان رکن قانونی اطلاع رسانی حقوقی با استفاده از فناوریهای نوین علاوه بر سیره سنتی و قانونی طبع و نشر قوانین در روزنامه ها و کتابها ،امکان دسترسی و آگاهی یافتن از تمامی متون قانونی مصوب مراجع ذیصلاح و سایر نظامات و مقررات لازم الاجراء و رویه دادگاهها را در سایت دستور فراهم نموده است؛که در حال حاضر اطلاعات مربوط به سالهای 1388-1285 در سایت موجود است.

شرکت روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران به منظور تسهیل در مراحل دریافت و انتشار آگهی‌های قانونی اقدام به پیاده‌سازی نرم‌افزار تحت وب جدیدی نموده که دارندگان آگهی با استفاده از آن علاوه بر افزایش سرعت در دسترسی به اطلاعات منتشره ، از قابلیت‌های امضای دیجیتال وتاییدآن بهره‌مند می شوند .

روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران به منظور تسهیل در اطلاع رسانی وضعیت آگهی ‌های قانونی اقدام به پیاده‌سازی نرم‌افزار تحت وب جدیدی نموده که متقاضیان می توانند با مراجعه به بخش آگهی های قانونی اطلاعات موردنیازشان را دریافت نمایند.

  روزنامه رسمی جمهموری اسلامی ایران در راستای ارسال جدیدترین اطلاعات روزنامه رسمی به متقاضیان، اقدام به راه اندازی سامانه ارسال ایمیل /پیام کوتاه نموده است . جهت استفاده از خدمات مزبور پس از عضویت در پورتال روزنامه رسمی حساب کاربری خود را شارژ نمائید.

اطلاعیه
قابل توجه اشخاص حقیقی و حقوقی
 

روزنامه رسمی کشور با همکاری سازمان ثبت اسناد و املاک، به منظور تسریع در انتشارآگهی های ثبتی صادره، بسترهای لازم برای دریافت و انتشار الکترونیکی آگهی های مزبور (اعم از ثبت تاسیس و تغییرات شرکت، علائم تجاری، اختراعات، طرح های صنعتی و نشان جغرافیایی) را فراهم آورده است.

متقاضیان محترم جهت کاهش زمان انتشار آگهی های واصله به روزنامه رسمی کشور و سهولت دسترسی به نسخه الکترونیکی آگهی منتشره با امضای دیجیتال در تمامی نقاط، لازم است هزینه آگهی مربوطه را با مراجعه به درگاه الکترونیکی روزنامه رسمی کشور به صورت (Online) پرداخت نمایند.

لازم به ذکر است از تاریخ اجرای طرح -که بلافاصله پس از دریافت الکترونیکی آگهی های صادره از اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری و همچنین اداره کل مالکیت صنعتی اجرا می شود- وصول هزینه های فوق الذکر صرفاً به صورت الکترونیکی انجام خواهد گرفت.

آخرین قوانین و مقررات
آمار بازدید
۴۱۹۱۹ بازدید امروز:
۵۳۷۰۳۴ بازدید کل: