Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

     
ورود
ایمیل
کلمه عبور
کد امنیتی
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت
نظرسنجی
سایت های مرتبط

روزنامه رسمی کشور به عنوان رکن قانونی اطلاع رسانی حقوقی با استفاده از فناوریهای نوین علاوه بر سیره سنتی و قانونی طبع و نشر قوانین در روزنامه ها و کتابها ،امکان دسترسی و آگاهی یافتن از تمامی متون قانونی مصوب مراجع ذیصلاح و سایر نظامات و مقررات لازم الاجراء و رویه دادگاهها را در سایت دستور فراهم نموده است؛که در حال حاضر اطلاعات مربوط به سالهای 1388-1285 در سایت موجود است.

شرکت روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران به منظور تسهیل در مراحل دریافت و انتشار آگهی‌های قانونی اقدام به پیاده‌سازی نرم‌افزار تحت وب جدیدی نموده که دارندگان آگهی با استفاده از آن علاوه بر افزایش سرعت در دسترسی به اطلاعات منتشره ، از قابلیت‌های امضای دیجیتال وتاییدآن بهره‌مند می شوند .

روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران به منظور تسهیل در اطلاع رسانی وضعیت آگهی ‌های قانونی اقدام به پیاده‌سازی نرم‌افزار تحت وب جدیدی نموده که متقاضیان می توانند با مراجعه به بخش آگهی های قانونی اطلاعات موردنیازشان را دریافت نمایند.

  روزنامه رسمی جمهموری اسلامی ایران در راستای ارسال جدیدترین اطلاعات روزنامه رسمی به متقاضیان، اقدام به راه اندازی سامانه ارسال ایمیل /پیام کوتاه نموده است . جهت استفاده از خدمات مزبور پس از عضویت در پورتال روزنامه رسمی حساب کاربری خود را شارژ نمائید.

 

قانون آیین دادرسی کیفری

لایحه آیین دادرسی کیفری که با اصلاحاتی در جلسه مورخ چهارم اسفند ماه یکهزار و سیصد و نود و دو به تصویب کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی بر اساس اصل (85) قانون اساسی رسیده است؛ در جلسه مورخ 21/12/92 شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با توجه به اصلاحات به عمل آمده مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشده.

شایان ذکر است جهت دسترسی قضات، حقوق دانان، کارشناسان، اساتید دانشگاه و دانشجویان می توانند با مراجعه به پورتال روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران نسبت به تهیه قانون مزبور اقدام نمایند و یا با انتشارات روزنامه رسمی به شماره 55635904 تماس حاصل فرمایند.

    این قانون در قطع رقعی در 116 صفحه، با قیمت 45،000 ریال منتشر شده است.

 

قانون آیین دادرسی کیفری (مصوب 4/12/1392) منتشر شد

  

سفارش خرید

آخرین قوانین و مقررات
آمار بازدید
۳۰۲۳۹ بازدید امروز:
۷۶۷۹۶۶ بازدید کل: