Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

     
ورود
ایمیل
کلمه عبور
کد امنیتی
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت
نظرسنجی
سایت های مرتبط

روزنامه رسمی کشور به عنوان رکن قانونی اطلاع رسانی حقوقی با استفاده از فناوریهای نوین علاوه بر سیره سنتی و قانونی طبع و نشر قوانین در روزنامه ها و کتابها ،امکان دسترسی و آگاهی یافتن از تمامی متون قانونی مصوب مراجع ذیصلاح و سایر نظامات و مقررات لازم الاجراء و رویه دادگاهها را در سایت دستور فراهم نموده است؛که در حال حاضر اطلاعات مربوط به سالهای 1388-1285 در سایت موجود است.

شرکت روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران به منظور تسهیل در مراحل دریافت و انتشار آگهی‌های قانونی اقدام به پیاده‌سازی نرم‌افزار تحت وب جدیدی نموده که دارندگان آگهی با استفاده از آن علاوه بر افزایش سرعت در دسترسی به اطلاعات منتشره ، از قابلیت‌های امضای دیجیتال وتاییدآن بهره‌مند می شوند .

     در این پایگاه به منظور تسهیل در اطلاع رسانی وضعیت آگهی ‌های قانونی، متقاضیان می توانند با مراجعه به بخش آگهی های انتشار یافته، اطلاعات مورد نیازشان را دریافت نمای ند.

 

  روزنامه رسمی جمهموری اسلامی ایران در راستای ارسال جدیدترین اطلاعات روزنامه رسمی به متقاضیان، اقدام به راه اندازی سامانه ارسال ایمیل /پیام کوتاه نموده است . جهت استفاده از خدمات مزبور پس از عضویت در پورتال روزنامه رسمی حساب کاربری خود را شارژ نمائید.

اطلاعیه
قابل توجه متقاضیان محترم انتشار آگهی های ثبتی
در راستای تحقق خدمات الکترونیک قضائی و نیز بمنظور تسریع و تسهیل در انتشار آگهی های ثبت و صادر شده از ادارات کل مالکیت صنعتی، ثبت شرکتها و مؤسسات غیر تجاری و نیز سایر مراجع ثبتی و دریافت نسخة انتشار یافته توسط متقاضیان محترم؛ با هماهنگی های انجام شده بین «روزنامه رسمی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور» متن آگهی های ثبت شده در مراجع ثبتی از روز شنبه تاریخ 7/4/1393 بطور آزمایشی، بلافاصله پس از ثبت و صدور، بصورت برخط به بانک اطلاعاتی روزنامه رسمی کشور انتقال می یابد؛ لذا در جهت کاهش ترددهای غیرضرور شهری و بین شهری، بدینوسیله به اطلاع عموم مراجعین و نیز متقاضیان محترم ثبت و انتشار آگهی می رساند پس از ثبت و دریافت رسیدِ آگهی صادره از مراجع ثبتی بنحو اطلاع رسانی شده در ذیل آگهی، ضمن اجتناب از مراجعه حضوری به محل روزنامه رسمی، صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی روزنامه رسمی کشور و ورود اطلاعات مورد نظر و پرداخت اینترنتی هزینه حق الدرج آگهی مطابق راهنمای نحوه ورود اطلاعات، اقدام و در کمتر از یک هفته نسخه معتبر الکترونیکی آگهی انتشار یافته را در سرتاسر کشور دریافت دارند.
دریافت نسخه کاغذی چاپ شده کماکان با مراجعه حضوری یا درخواست ارسال پستی به متقاضی فراهم می باشد. بدیهی است پذیرش انتشار آگهی های واصله به روزنامه رسمی از تاریخ اعلام، فقط به شیوة مذکور امکان پذیر خواهد بود.

راهنمای نحوه ورود اطلاعات »»
پرداخت هزینه آگهی

آخرین قوانین و مقررات
آمار بازدید
۴۷۵۹۸ بازدید امروز:
۸۶۲۹۸۷ بازدید کل: